вторник, 8 октября 2013 г.

na szybko

już jest późno i jestem wymęczona, ale szczęśliwa.
Dzisiaj było raczej więcej gadania, niż działania.
Na warsztatach komputerowych Pan sprawdzał naszą wiedzę co do systemów koloru (nie mam ochoty juz szukac prawidłowego określenia) RGD i CMYK. Oraz robiliśmy ocenę naszych umiętności w programach
- Photoshop
- Illustrator
- InDesign
Średnia grupy może około 2 punktów z 10 :)
O trzecim programie w ogóle pierwszy raz usłyszałam. Mo cóż, będę czytac, to potrafię.
Fajną rzecz się dowiedziałam, że można kupic pakiet ADOBE 20% od ceny rynkowej będąc studentem. Muszę się zastanowic, ale na raize nie mam odpowiedniego komputera pod to wszystko

Później było nie co ciekawiej na podstawach działań intermedialnych. Mówiono nam o animacjach i pokazano kanadyjski film na ten temat. W sumie ciekawie, ale póki nie mamy z tym bezpośredniego doczynienia, mało przydatny :) Nie będę już przynudzac, bo czas na odpoczynek. Zadanie na nastęne zajęcie - napisanie esse na temat wybranego medium(teatr, fotografia, kino.....), definicja klasyczna, nasza, przykład i realizacja.
no i przemyślenie 10sekundowej animacji na temat Tu i Teraz.
Tyle na dzisiaj. Spaaaaaaac!

Комментариев нет:

Отправить комментарий