pierwsza sesja zbliża się pełną parą mam do zrobienia
- dokończenie malarstw i rysunków, przygotowanie się do przeglądu
-3 animacji i jeden esej
-projekt książki i wlepki na temat twórczości profesora Geta
- liiiiiiterki, kochany Lubalin
- rozpracowanie książki o typografii w Indesignie
-kinetyka obrazu (to akurat jest prawie ukończone)
i angielski już jest za mną
spałam dziś tylko 2 godziny. Ktoś sprawdzał na ile mam mocne nerwy. Kilka razy zasypiałam na stojąco, siedząco i chodząco. Wiwat, sesji :) uwielbiam to!
- dokończenie malarstw i rysunków, przygotowanie się do przeglądu
-3 animacji i jeden esej
-projekt książki i wlepki na temat twórczości profesora Geta
- liiiiiiterki, kochany Lubalin
- rozpracowanie książki o typografii w Indesignie
-kinetyka obrazu (to akurat jest prawie ukończone)
i angielski już jest za mną
spałam dziś tylko 2 godziny. Ktoś sprawdzał na ile mam mocne nerwy. Kilka razy zasypiałam na stojąco, siedząco i chodząco. Wiwat, sesji :) uwielbiam to!




