ta sesja była dla mnie wyjątkowo trudna. Przeżywałam bardzo odejście taty i nic oprócz czasu nie pomoże w tym przypadku. Jednak walczyłam dzielnie i jestem pewna, że jest dumny z moich 5+ :)
ale chciałabym napisać o każdym przedmiocie, próbując nadgonić te miesiące milczenia.
Rysunek\malarstwo
Jeżeli powiedzieć szczerze, to dużo się nie nauczyłam w tym roku. Nasz profesor jest świetny, ale raczej stawia na indywidualne zaangażowanie studenta. Co najważniejszego wyniosłam z tych zajęć:
- lepiej rysuje już dłonie i stopy człowieka, z czym by zawsze problem
- szkice są lżejsze i bardziej trafiające
- bardzo ważne w rysunku i w malarstwie podjąć decyzję, mieć pomysł i to jest najbardziej ważne odkrycie tego roku dla mnie
z malarstwem jest gorzej, tak i nie poczułam tego. Choć bardzo fajnie było przychodzić do pracowni i malować na płótnie
oto kilka prac z tego semestru
o innych przedmiotach napiszę jutro.
ale chciałabym napisać o każdym przedmiocie, próbując nadgonić te miesiące milczenia.
Rysunek\malarstwo
Jeżeli powiedzieć szczerze, to dużo się nie nauczyłam w tym roku. Nasz profesor jest świetny, ale raczej stawia na indywidualne zaangażowanie studenta. Co najważniejszego wyniosłam z tych zajęć:
- lepiej rysuje już dłonie i stopy człowieka, z czym by zawsze problem
- szkice są lżejsze i bardziej trafiające
- bardzo ważne w rysunku i w malarstwie podjąć decyzję, mieć pomysł i to jest najbardziej ważne odkrycie tego roku dla mnie
z malarstwem jest gorzej, tak i nie poczułam tego. Choć bardzo fajnie było przychodzić do pracowni i malować na płótnie
oto kilka prac z tego semestru
o innych przedmiotach napiszę jutro.


Комментариев нет:
Отправить комментарий