среда, 11 июня 2014 г.

po sesji

ta sesja była dla mnie wyjątkowo trudna. Przeżywałam bardzo odejście taty i nic oprócz czasu nie pomoże w tym przypadku. Jednak walczyłam dzielnie i jestem pewna, że jest dumny z moich 5+ :)
ale chciałabym napisać o każdym przedmiocie, próbując nadgonić te miesiące milczenia.

Rysunek\malarstwo

Jeżeli powiedzieć szczerze, to dużo się nie nauczyłam w tym roku. Nasz profesor jest świetny, ale raczej stawia na indywidualne zaangażowanie studenta. Co najważniejszego wyniosłam z tych zajęć:

- lepiej rysuje już dłonie i stopy człowieka, z czym by zawsze problem
- szkice są lżejsze i bardziej trafiające
- bardzo ważne w rysunku i w malarstwie podjąć decyzję, mieć pomysł i to jest najbardziej ważne odkrycie tego roku dla mnie

z malarstwem jest gorzej, tak i nie poczułam tego. Choć bardzo fajnie było przychodzić do pracowni i malować na płótnie

oto kilka prac z tego semestru













o innych przedmiotach napiszę jutro.

Комментариев нет:

Отправить комментарий