dzisiaj było pierwsze zajęcie z rysunku po feriach. Modelka nie przyszła, więc Pan Profesor wymyślił nam zadanie. Rysowaliśmy siebie nawzajem. Dobrze,że była Roksana. Bo mogło w ogóle nie byc nikogo.
Przyniosłam do pokazania pare moich prac, ale jakoś tak odbyło się bez komentarzy. Tylko ogólnie powiedział, że trzeba pracowac, pracowac i jeszcze raz pracowac. Oczekiwałam, że jakoś mnie skieruje. Ponieważ na razie się zagubiłam. Lubię akwarele, ale nie wiem czy mam dalej męczyc akryl. Jedynie co powiedział konkretnego, że może byc mniejszy format prac malarskich, ponieważ narzekałam na brak cierpliwości.
No i oto moja praca domowa
a to szkice malarskie, 5-minutówki, robiłam różne mine, niektóre wyszły bardzo groźne))
no i zrobiłam parę szkiców, oglądając olimpiadę - łyżwiarstwo figurowe
a to wyniki dzisiejszego zajęcia. Myślałam, że idzie dobrze, ale oglądając zdjęcia zrozumiałam ile błędów narobiłam i co miał na myśli Pan Profesor
tutaj chyba za duże czoło
krzywo, krzywo, krzywo
to mi się podoba, choc jest ledwo widoczne
tutaj wyszło ciekawie, ale nie podobnie
tutaj porażka z nosem i prawym okiem
tutaj jest okrutny nos, albo usta, coś 100% jest krzywe
no i taki dzień. Bardzo ciekawe zajęcie z Panem Dobrowolskim z socjologii (tak naprawdę przedmiot jakoś inaczej się nazywa, ale trudno zapamiętac) i siiostra przyjechała.
Przyniosłam do pokazania pare moich prac, ale jakoś tak odbyło się bez komentarzy. Tylko ogólnie powiedział, że trzeba pracowac, pracowac i jeszcze raz pracowac. Oczekiwałam, że jakoś mnie skieruje. Ponieważ na razie się zagubiłam. Lubię akwarele, ale nie wiem czy mam dalej męczyc akryl. Jedynie co powiedział konkretnego, że może byc mniejszy format prac malarskich, ponieważ narzekałam na brak cierpliwości.
No i oto moja praca domowa
a to szkice malarskie, 5-minutówki, robiłam różne mine, niektóre wyszły bardzo groźne))
no i zrobiłam parę szkiców, oglądając olimpiadę - łyżwiarstwo figurowe
a to wyniki dzisiejszego zajęcia. Myślałam, że idzie dobrze, ale oglądając zdjęcia zrozumiałam ile błędów narobiłam i co miał na myśli Pan Profesor
tutaj chyba za duże czoło
krzywo, krzywo, krzywo
to mi się podoba, choc jest ledwo widoczne
tutaj wyszło ciekawie, ale nie podobnie
tutaj porażka z nosem i prawym okiem
tutaj jest okrutny nos, albo usta, coś 100% jest krzywe
no i taki dzień. Bardzo ciekawe zajęcie z Panem Dobrowolskim z socjologii (tak naprawdę przedmiot jakoś inaczej się nazywa, ale trudno zapamiętac) i siiostra przyjechała.







Комментариев нет:
Отправить комментарий