Trochę już mineło czasu od ostatniej notatki. Ale jestem tak szczęśliwie zakręcona, że nie miałam kiedy się zatrzymac i przeanalizowac wszystko. Za ten tydzień zdąrzyłam zrobic do końca projekt logo zawodów , koszulki i dyplomów. Wyszło coś takiego
został jeszcze trochę zmodyfikowany. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Dałam ciała z tym, że chciałam umieścić imię i nazwisko zawodnika w uśmiechu, ale na formacie B5 to wyglądało zbyt drobno. Więc musiałam przyciemnić logo, żeby pisać imiona s przodu.
Byłam dodatkowo na sali komputerowej i w piątek jeszcze byłam na modelu z 2 seansy. Nic specjalnego nie wyszło, ale to też był dobry trening.
No i w sumie cały czas coś się dzieje. Były pierwsze próby animacji, pracy w InDesign, malowani. Oto wyniki
W malarstwie muszę bardziej opracować wizualizację efektu końcowego, ponieważ idę "na kozaka". W sumie tak samo i w rysunku. Już ktoryjś raz mi się nie mieści model na kartce i żle wychodzi kompozycja. Mimo tego, że robię szkice. Dzisiaj jeszcze byłam przez chwile w pracowni i pocwiczyłam rysunek sangwiną i sepią
Bardzo mi się podoba jak przychodzę dodatkowo. Wtedy mogę zrobić dużo więcej. Ale odpocząć też trzeba.
został jeszcze trochę zmodyfikowany. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Dałam ciała z tym, że chciałam umieścić imię i nazwisko zawodnika w uśmiechu, ale na formacie B5 to wyglądało zbyt drobno. Więc musiałam przyciemnić logo, żeby pisać imiona s przodu.
Byłam dodatkowo na sali komputerowej i w piątek jeszcze byłam na modelu z 2 seansy. Nic specjalnego nie wyszło, ale to też był dobry trening.
No i w sumie cały czas coś się dzieje. Były pierwsze próby animacji, pracy w InDesign, malowani. Oto wyniki
W malarstwie muszę bardziej opracować wizualizację efektu końcowego, ponieważ idę "na kozaka". W sumie tak samo i w rysunku. Już ktoryjś raz mi się nie mieści model na kartce i żle wychodzi kompozycja. Mimo tego, że robię szkice. Dzisiaj jeszcze byłam przez chwile w pracowni i pocwiczyłam rysunek sangwiną i sepią
Bardzo mi się podoba jak przychodzę dodatkowo. Wtedy mogę zrobić dużo więcej. Ale odpocząć też trzeba.






Комментариев нет:
Отправить комментарий