понедельник, 9 декабря 2013 г.

konkurs

myślałam, że uda mi się częściej pisac, ale wir wydarzeń poprostu wciągnął mnie. Praca, treningi i uczelnia pochłoneły mnie całkowicie. Ale mistrzostwa polski są już za mną, więc można trochę odetchnąc.

Najłatwiej będzie napisac o każdym przedmiocie po kolei. Zacznę od mojej pierwszej próby uczestnictwa w konkursie stworzenia logo stowarzyszenia gmin i powiatów aglomeracji wrocławskiej (nawet zapamietałam tę nazwę).

było sporo pomysłów. Oczywiście pierwszy - słoneczko :) niby centrum i powiaty. Na co Pani Joanna powiedziała, że już jestem drugą osobą  z podobnym pomysłem i pokazała nam zabawny "przypadek" plagiatu. Kiedy na stworzenie logo miasta (Białystok) wydano około 300 tys złotych i został wybrany projekt, który (jak później się okazało) prawie identycznie powtarzał logo stowarzyszenia gejów i lesbijek gdzieś w stanach.
taka zabawna wpadka)) czasu było niewiele i brak programów w domu jednak był odczuwalny. Więc wyszło co wyszło, ale jestem zadowolona z udziału










Комментариев нет:

Отправить комментарий