четверг, 25 июля 2013 г.

pojechali



Postanowiono, jeżeli tak (na szczęście) wyszło i zostałam znów studentką, to tym razem tego nie spieprze. Teraz jestem dorosłą, odpowiedzialną osobą. Wiem czego chcę i tym razem skorzystam ze studiow jak należy. Nie będzie żadnych pijanych wyjazdów autostopem nad morze, szalonych imprez z wyskakiwaniem w nocy przez okno (bo trzeba do sklepu, a akademik zamknięty), chodzeniem na zajęcia w klapkach domowych. Już nie poddam się poobiadowej drzemce, będę walczyć z lenictwem, każde zadanie będę wykonywać od razu. Nie będzie już nocnego pisania ściąg i długich babskich rozmów za kielichem sambuki (no dobra częściej to był mniej szlachetny napój). W przeszłości zostanie spanie na lekcjach i ściemnianie wykładowców.  I dalej i dalej…
A żeby nie olać własnych obietnic, będę prowadzić ten dziennik. Ale na razie są wakację i można jeszcze się wyszaleć. Chociaż nie, zdecydowanie ten wiek już minął. Będę nudnym kujonem. Trzymam za siebie kciuki!

Комментариев нет:

Отправить комментарий